call us

Zavolajte nám!

0918119555

Magnetizmus

Nirbana Soul magnetické náramky pre mužov

Všetky kamene, ktoré používame v našich magnetických náramkoch pre mužov a ženy sú vyrobené z pravých hematitových kameňov, ktoré sú magnetizované. Magnetické náramky vyžarujú magnetizmus okolo 10 000 Gausov, čo je primerané malé množstvo magnetizmu. Veda za magnetickými náramkami je stará tisíce rokov - boli to Číňania, ktorí prví opísali možné pozitívne vlastnosti magnetizmu. Nezávislé štúdie ukázali, že magnetické náramky majú vplyv na prietok krvi vrátane absorpcie kyslíka v tele. Taktiež je zaznamenaný priaznivý účinok na nervový systém a hladinu endorfínu. Skrátka to znamená, že magnetické náramky na úrovni buniek môžu mať schopnosť pomôcť telu zotaviť sa, zmierniť bolesti a mnoho ďalších pozitívnych vlastností.

Navrhnuté magnetické náramky značky Nirbana Soul vám ponúkajú príležitosť vyskúšať si sami seba a súčasne budete nositeľom úžasne krásneho a ručne vyrobeného  kvalitného šperku v originálnom dánskom dizajne.

Niektoré "technické" poznatky o našich magnetických náramkoch:

Magnetické korálky nie sú "len" perličkou s magnetizmom, ale veľmi malou vedou samou o sebe. Používame len najvyššiu kvalitu permanentných magnetických korálkov pre naše magnetické šperky. Magnetické náramky a náhrdelníky. Zvyčajne sa nazývajú magnetický hematit, hematit alebo magnetit. Magnetické guľôčky pozostávajú z permanentných železo-magnetických, vysoko kvalitných keramických zlúčenín získaných z tvrdých feritových oxidov železa a / alebo magnetitu a iných oxidov, ktoré sú zohriate, mleté ​​a nakoniec lisované, takže materiál zachováva dôležité vlastnosti  ako je vysoká koercitivita [odolnosť voči demagnetizácii] a  vysoký obsah rezíduí [udržiava magnetizmus]. Vytvorené kompozity sú dokončené leštením a povrchovou úpravou nátermi guličiek v rôznych módnych farbách. Povrchová úprava je tiež extrémne odolná proti poškriabaniu a iným vonkajším vplyvom.

Vyššie uvedené je klinicky dokázané v rôznych formách, ale Nirbana Soul nemôže presvedčiť alebo ručiť za liečivé sily .

Dnes sú tieto typy magnetických náramkov používané mnohými golfistami ako napr. magnetický náramok  Golf.