call us

Zavolajte nám!

0918119555

O nás

O dizajne šperkov od Nirbana Soul

Svojím vlastným pohľadom na najobľúbenejšie šperky,  zameraním sa na kvalitu a rozmanitosť výrába Nirbana Soul  viac ako 8 rokov  šperky a predstavuje dizajnérsku spoločnosť s dynamickým rozvojom a s veľkým záujmom nielen v Dánsku, ale aj v iných krajinách Európy . Práve teraz prichádza Nirbana Soul aj na Slovensko.

Spoločnosť a jej koncepcia podnikania bola pôvodne založená v roku 2009 v južnom Španielsku, ale z dôvodu niekoľkých faktorov zakladatelia premiestnili podnikanie do Dánska.

Oddanosť neprekonateľnej kvality bez kompromisov , používanie jedinečných a  originálnych  materiálov s prijateľnými  cenami k pomere ku kvalite , ktorú nie je možné dosiahnuť podobnými výrobkami, prinieslo  šperkom od Nirbana Soul obrovskú popularitu.

Súčasné trendy šperkov Nirbana Soul a stratégia osobného vkusu  dávajú jedinečnú  možnosť    vytvoriť svoj vlastný a jedinečný štýl pre Neho a pre Ňu podľa vlastného uváženia.

Nirbana Soul je situovaná pre niekoľko typov obchodov - od klenotníkov až po vedúce obchody Street Wear. Okrem toho spoločnosť Nirbana Soul dnes vyváža šperky do niekoľkých krajín po celom svete a má rýchlo rastúcu dealerskú sieť. Spoločnosť Nirbana Soul bola v posledných rokoch úspešne zastúpená aj v obchodoch ako napr.  Duty free zones , ako aj v medzinárodných námorných plavbách.

Nirbana Soul vás víta  v našom šperkovom vesmíre a dúfame,že naše šperky vás zaujmú a stanete sa súčasťou Nirbana Soul .


Naša filozofia:

Navrhujeme šperky so srdcom a s túžbou dodať čo najlepší produkt.

Úplne jednoducho  - vyrobiť  šperky  z jedinečných a originálnych materiálov neprekonanej kvality, ktoré môžu byť vyrobené a dodávané len od prvotriednych  európskych umelcov a remeselníkov. 

Nirbana Soul je originálny dánsky dizajn   , šperky sú navrhnuté s citom a dušou a vyrobené s najlepšou kontrolou kvality. A samozrejme, všetky naše unikátne šperky neobsahujú nikel, kadmium atď.


Anna Izabela

Jewellery designer and owner of Nirbana Soul