call us

Zavolajte nám!

0918119555

O NÁS

O dizajne šperkov od Nirbana Soul

V dynamicky sa rozvíjajúcej dizajnérskej spoločnosti Nirbana Soul sa už vyše 8 rokov zameriavame na kvalitu a rozmanitosť šperkov, ktoré vyrábame s ohľadom na každý detail. Značka Nirbana Soul sa teší veľkému záujmu nielen v Dánsku, ale aj v iných krajinách Európy . A práve teraz prichádza aj na Slovensko. Spoločnosť a jej koncepcia podnikania bola pôvodne založená v roku 2009 v južnom Španielsku, ale z dôvodu niekoľkých faktorov zakladatelia premiestnili podnikanie do Dánska.

Vlastnosti ako:

  • oddanosť neprekonateľnej kvality bez kompromisov,
  • používanie jedinečných a originálnych materiálov
  • prijateľné ceny k pomeru ku kvalite
  • originálny dánsky dizajn

priniesli šperkom od Nirbana Soul obrovskú popularitu.Všetky naše unikátne šperky neobsahujú nikel,kadmium a pod. a sú dodávané len od prvotriednych európskych umelcov a remeselníkov.

 

"Navrhujeme šperky so srdcom a s túžbou dodať čo najlepší produkt."

 

Súčasné trendy šperkov Nirbana Soul a stratégia osobného vkusu dávajú jedinečnú možnosť vytvoriť svoj vlastný a jedinečný štýl "Pre neho" a "Pre ňu" podľa vlastného uváženia. Nirbana Soul je situovaná pre niekoľko typov obchodov - od klenotníkov až po vedúce obchody Street Wear. Okrem toho spoločnosť Nirbana Soul dnes vyváža šperky do niekoľkých krajín po celom svete a má rýchlo rastúcu dealerskú sieť. Spoločnosť Nirbana Soul bola v posledných rokoch úspešne zastúpená aj v obchodoch ako napr. Duty free zones, ako aj v medzinárodných námorných plavbách.

Nirbana Soul vás víta vo svojom šperkovom vesmíre a my dúfame, že naše šperky vás zaujmú a stanete sa aj vy súčasťou Nirbana Soul.

Anna Izabela

Jewellery designer  of Nirbana Soul