call us

Zavolajte nám!

0918119555

Magnetické náramky

 

Dizajn a magnetizmus   

Tu nájdete najkvalitnejší magnetický náramok na trhu pre mužov vo farebnom prevedení a s drsným mužným výrazom. Magnetické sily a pestrá škála magnetických náramkov s množstvom farieb, to sú magnetické náramky pre mužov, jedinečná kolekcia ktorú navrhla dizajnérka Nirbana Soul  Anna Izabela. Naša filozofia je jednoduchá a priama : Použite  magnetický náramok z "praktických" dôvodov, ale nerobte to  nudným spôsobom .


Magnetické sily  

Magnetické náramky na úrovni buniek môžu mať schopnosť pomôcť telu zotaviť sa, zmierniť bolesti a mnoho ďalších pozitívnych vlastností.
Pánske magnetické náramky sú dizajnované v rôznom farebnom prevedení a ponúkajú vám príležitosť nosiť úžasne krásne a ručne zdobené šperky a v originálnom dánskom dizajne. Všetky kamene, ktoré používame v našich dizajnoch magnetických náramkov pre mužov a ženy, sú vyrobené z pravých hematitových kameňov, ktoré sú magnetizované. Účinky magnetizmu si môžete prečítať tu.
Magnetický náramok môže byť dizajnovaný aj ako makramé náramok. S rôznymi farbami získavate tak jedinečný kus šperku a pritom využívate naplno priaznivé účinky magnetizmu pre seba .

Nirbana Soul Jewerly  – Výnimočný dizajn a dánska kvalita

Magnetický náramok Platin
53,00€

Magnetický náramok pre mužov - Platin Navrhnutý z ľahkých magnetických hematitových kameňov ..

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)