call us

Zavolajte nám!

0918119555

Šperky svetovej triedy

Nirbana jedinečná kvalita 

Macramé náramky  a autentické kožené náramky sú sami o sebe umením, ktoré okrem extrémnej presnosti vyžaduje aj správne navrhnuté materiály. Preto sú kamene, kryštále, kovy, koža a hlavne vlákna  vyberané a vyrábané  s  veľmi veľkou starostlivosťou. Starostlivosť a kvalita je dosiahnutá len prostredníctvom dobrých partnerov a dodávateľov na celom svete.

Naše šperky sú jedinečné vo svojej triede svojou   kvalitou a spracovaním, ktorá sa od roku  2010  vyvinula až k perfekcionizmu. Dokonalosť, ktorú možno dosiahnuť iba vďaka výrobe v Dánsku a Škandinávii.

Šperky Nirbana Soul sú určené na každodenné používanie a  vďaka použitiu našich výhradne vybraných materiálov a profesionálnej výroby si budú udržiavať lesk a pevnosť dlhšiu dobu, ako obvykle vidíte u iných šperkov tohto typu .

Všetky naše šperky sú 100% ručne vyrobené a kontrolované jednotlivo, aby sa zabezpečila rovnaká a vysoká kvalita. To je vaša záruka dosiahnuť  dobrú skúsenosť so šperkami.

Sme jednoducho experti na tento druh šperkov.

 

Profesionálny tester  hrán a stien 

 

Skutočné kamene, kryštále a drahé kamene

S cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu a nájsť zriedkavejšie materiály, získavame všetky naše kamene, drahokamy a kovy z celého sveta, kde sú k dispozícii rôzne materiály. Všetky komponenty používané v našich šperkoch, bez ohľadu na to, či ide o drahokamy, polodrahokamy, kryštále alebo kovy, sú autentické a otestované buď prostredníctvom vlastného skúšobného  laboratória alebo tepelnou vodivosťou. Nepoužívame kompozitné, syntetické alebo maľované kamene, pretože nikdy nedosiahnu skutočnú a prijateľnú trvanlivosť, lesk alebo exkluzivitu.

Nirbana Soul spolupracuje aj s rakúskym výrobcom šperkov "SWAROVSKI", ktorý nám dodáva rôzne "prvky", ktoré sú predovšetkým zahrnuté do našich návrhov pre ženy. Tieto krásne a ženské prvky plnia našu filozofiu a požiadavky na extrémnu kvalitu a sú veľmi populárne medzi našimi mnohými zákazníkmi na celom svete.

Všetky naše kamene a kovy sú samozrejme testované alergiu.

 

Pravá talianska koža a špeciálna niť pre viazanie

Špeciálne vyvinutá > 5 jadrová< nit

Jedným z veľkých tajomstiek dokonalého makrame náramku alebo šperkov je vo všeobecnosti niť, ktorá sa používa na uzlovanie. Niť, ktorá je len asi 1,1 mm hrubá musí mať množstvo schopností, ako je trvanlivosť, aby vznikol  perfektný  šperk s dlhou životnosťou. Pevnosť v spojení znamená, že šperky budú vypadať vždy ako  nové a že drôt sa nedá natiahnuť, čoby  spôsobilo zbytočné opotrebovanie šperkov.

Niť používaná pre šperky Nirbana Soul je špeciálne vyvinutá a trvalo viac ako rok, aby sa optimalizovala na dokonalosť. Proces tkania  tohto vlákna je naozaj náročný proces  a vykonáva sa optimalizovanými precíznymi pletacími strojmi bežiacimi nepretržite, pretože rýchlosť procesutkania trvá asi päť minút na jeden meter nite.

Vlákno obsahuje jadro piatich trvalých pozdĺžnych nití, ktoré sú tkané v extrémne rýchlom tempe. (Takmer ako starý štýl v napájacom kábli s pletenou textíliou okolo) . Použitý typ priadze je 100% syntetický, čo je dôležité pre dosiahnutie všetkých požadovaných schopností a udržanie náramku bez baktérií ako aj odolnosti  na účinky kvapalín. Niť je samozrejme testovaná na alergiu.

 

Koža

SAVAGE je kožená  séria náramkov, v ktorej sa používa iba autentická koža a tam, kde je to možné, grainleather - koža, ktorá má vlastnosť, ktorá  robí kožu krajšiu s použitím a časom. Väčšina koží sa dováža z Talianska, ktoré má za sebou niekoľko storočí vyvinutý najjemnejší a najlepší kožený tovar. Málokto to môže robiť, pretože kožené šperky musia byť schopné odolať trochu zo všetkého. Všetky naše kože sú samozrejme testované na chemické prísady a spĺňajú prísne pravidlá a podmienky. Testujeme na olovo, Azo, PCP, formaldehyd, kadmium a chróm.

 

Uzamykací systém - Logo

Neexistujú žiadne kompromisy a od roku 2010 tieto komponenty vyrába šperkárska továreň, tieto jednotky sú mimoriadne odolné, či už ide o zlatú alebo striebornú verziu. Všetky "strieborné zámky" v kolekciách Nirbana Soul sú dnes v masívnej oceli 316, a preto sú úplne nezničiteľné. Naše zlaté a ružové zlaté zámky sú potiahnuté silnou vrstvou pravého zlata a potom spracované našim unikátnym "diamantovým povlakom".

 

Všetko sa dodáva v špeciálnej šperkovnici s logom

Všetky šperky Nirbana Soul sa dodávajú v luxusne navrhnutom šperkovom  vrecku, ktorý je okrem perfektného skladovacieho priestoru aj ideálnym darčekom.

 

Perfektne sa hodí

Náramok by sa mal perfektne hodiť,  obrázok znázorňuje, ako môžete merať vaše zápästie.

Sådan måler du dit håndled

 

 

 

 

 

 

 

O niečo viac informácií o nás a našich šperkoch

Veľkosť náramkov pre ženy: Nastaviteľná a typicky vhodná pre zápästie od 15,0 do 17,0 cm. (Tesne namerané na zápästí)

Veľkosť náramkov pre mužov: Nastaviteľná a typicky vhodná pre zápästie od cca 17,0 do 19,0 cm. (Tesne namerané na zápästí)

Farby na náramkoch sa môžu mierne líšiť od farieb zobrazených na obrázkoch. Podobne sa priemer kameňov tiež minimálne mení, pretože používame iba prírodné kamene  a kryštále.

Keď pracujeme s reálnou kožou, farbenie a vzor sa môžu mierne líšiť. Vždy sa však snažíme poskytovať šperky čo najjednotnejšie.

Všetky náramky sú 100% ručne vyrobené a kontrolované jednotlivo, aby sa zabezpečila jednotnosť a vysoká kvalita.

Naše náramky sú vyrábané v Dánsku / EÚ s cieľom dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu.

Aby sa udržal lesk perličiek, vyhnite sa plávaniu s náramkom  a kontaktu s parfémom, amoniakom alebo inými chemikáliami.

Vyhnite sa čisteniu ultrazvukom. Viac o údržbe našich šperkov si môžete prečítať.

Ak máte  otázky  naše šperky, neváhajte nás kontaktovať.